{} Registracija | Partneriams | Baltic Severs
language_set_to:
EN ES RU LT
currency_set_to:
cart is empty

Patrigubinkite Savo Pelną

whmcs modulis partneriams

 

Jei dirbate IT sektoriuje, tikriausiai turite klientų, kuriems reikia dedikuotų serverių ar VPS. Tapkite mūsų partneriu ir patrigubinkite savo pelną. Galimi įvairūs bendradarbiavimo sprendimai:

 

     1. Panaudoję mūsų siūlomą WHMCS modulį, galite integruoti mūsų paslaugas į savo tinklapius. Turėsite pilną savo klientų kontrolę. Savo tinklapiuose galite nepateikinėti informacijos apie mus, todėl atrodysite lyg patys turintys duomenų centrą. Tokiu būdu galite patys nustatyti savo kainas, prekiauti tik tais produktais kurie jums aktualūs (bet kurie dedikuoti serveriai ar VPS). Galima visiška pardavimo automatizacija.

 

Pateikime paprastą pavyzdį -  savo tinklapyje pateikėte informaciją apie mūsų serverį, kurio kaina per mėnesį 150€. Jūs pakėlėte kainą iki 200€. Klientas užsako serverį jūsų tinklapyje, sumoka 200€. Sistema, pamačiusi apmokėjimą automatiškai perveda 150€ mums ir pradeda serverio paruošimą. Jūsų klientas gauna prisijungimo duomenis, o jums lieka 50€. Tai galioja ne tik pirmom įmokom - visiems pratęsimams taip pat. Be to, kuo daugiau serverių išnuomosite savo klientams, tuo didesnes nuolaidas gausite mūsų paslaugoms.

 

Turime ne vieną pavyzdį, kur programinę įrangą kuriančios kompanijos pradėjusios perpardavinėti mūsų paslaugas dabar iš to uždirba daugiau, nei iš savo pagrindinės veiklos.

 

Jei norite tikslesnės konsultacijos, susisiekite su mumis.

 

 

     2. Galime sukurti specialią nuorodą jums, per kurią užsiregistravusius klientus matysime, kaip jūsų atvestus. Už kiekvieną užsakymą ar pratęsimą, gausite komisinius. Tokiu atveju klientai bendraus tiesiai su mumis.

 

 

     3. Visada galite siūlyti savo variantus.

 

 

Išskirtinumas

Greičiausi Serveriai

Per 13 veiklos metų, stengėmės klientams siūlyti tik greičiausius ir saugiausius serverius. Dar prieš tai, kol Intel kompanija išleidžia naują produktą, mes jį jau rezervuojame ir po viešo produkto pristatymo praėjus 2-3 dienoms, jį jau turime savo duomenų centre. Mažai, kur rasite tokios galingos modifikacijos serverius, kuriuos siūlome mes. 2014 pavasarį įrengtas naujas modulis su 2000 Haswell Xeon serverių leis jums perpardavinėti mūsų paslaugas dar efektyviau.

Nestandartiniai Sprendimai

Mes nenuomojame tiesiog standartinių serverių. Mes įsigiliname į jūsų poreikius ir pasiūlome geriausią variantą. Jei reikia virtualaus tinklo (VLAN), vaizdo plokštės (GPU), sukurti RAID masyvą - mes tikrai jums padėsime. Dirbame nuo 2001, todėl tikrai galime pasiūlyti geriausią variantą.

 

 

Perpardavinėkite Nemokamai

Kai kiti duomenų centrai siūlo pirkti, kad galėtumėte perpardavinėti, mes to nedarome. Užsiregistravę, gausite instrukcijas, kaip įsidiegti mūsų WHMCS modulį į savo sistemą. Taip pat siūlome ir API. Susikonfiguravę, galėsite iškart pradėti teikti paslaugas! Mums užmokėsite tik tuomet, kai jūsų klientas apmokės jums.

 

 

Mes siūlome:

• Nėra paslėptų mokesčių
• 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
• Garantuotas anonimiškumas
• Asmeninis vadybininkas
• Lojalumo programa
• API
• Nemokamas serverių testavimas
• WHMCS modulis
• Ekologiškos technologijos
• Nestandartiniai sprendimai
• 24/7 sistemos sutrikimų stebėjimas
• Garantuotas 99.9% tinklas
Mumis pasitiki klientai iš 150+ valstybių

 

 

 

Nuolaidų sistema

Partnerystės lygiai

Išnuomotų serverių kiekis

Nuolaida

Pirmas

2 - 4 Serveriai

5.0%

Antras

5 - 9 Serveriai

10.0%

Trečias

10 - 20 Serverių

15.0%

Ketvirtas

20+ Serverių

20.0%

 

 

 

field_required url_invalid date_invalid digits_reqired unexpected_error

company_info
company_name_text*
site_url_text
address_1_text
address_2_text
state_text
zip_postal
city_text
country_text
date_founded_text
logo_url_text
description_text description_text_explain

contact_info
first_name_text
last_name_text
job_title_text
phone_text
mobile_text
email_text*

required fields symbol note
reseller register success

 
dedicated servers marius jonas

Partnerystė
Antram serveriui 20% nuolaida
Išbandyk nemokamai
Užsakyti!

Jonas G.
SYSTEMS ADMINISTRATOR
SINCE 2013
Marius R.
CORPORATE PARTNERSHIP MANAGER
SINCE 2014

 

     

© 2001-2016 UAB CHERRY SERVERS, įmonės kodas 145747029. LR Juridinių asmenų registras, tvarkytojas VĮ „Registrų centras“.
 
loading
click what would you like to do continue shopping buy now