Kalba:
EN ES RU LT
Valiuta:
Krepšelis yra tuščias

Aukštos kokybės duomenų centras

"BalticServers - prekiniu vardu dirbame visame pasaulyje. Įtempta konkurencija mus nuolat skatina tobulinti aptarnavimą bei sistemas."

 

Nuo 2001-ųjų metų,  UAB "Cherry Servers" kolektyvas sukūrė patikimą verslo modelį su puikia infrastruktūra bei lūkesčius viršijančiu aptarnavimu. Būtent lūkesčius viršijančiu- mūsų kokybės valdymo sistema matuoja ne įprastai gerai atliekamus darbus, bet darbus apie kuriuos klientai atsiliepia kaip atliktus geriau nei jie tikėjosi.

Šiuo metu mes aptarnaujame daugiau nei 10 000 klientų iš 160 pasaulio šalių. Eksploatuojame nuosavus 3 duomenų centro modulius. 2014 metų kovą pradės veikti ketvirtas duomenų centro modulis. Visas duomenų centras užima 350m2 patalpas.

 

 

  Duomenų Centras Europos centre

Nuostabus pastarųjų 5-ių metų augimas

 

Duomenų centro klientų iš skirtingų šalių augimo grafikas

Šis grafikas demonstruoja mūsų klientų šalių skaičiaus augimą per pastaruosius 5-erius metus

Geriausias aptarnavimas

Klientų aptarnavimas yra svarbiausias mūsų verslo aspektas. Klientai už mus balsuoja pas mus įsigydami ir tęsdami paslaugas. Mes sunkiai dirbame tam kad užtikrintume nuolat aukštą paslaugų kokybę. Palaugų kokybė nuolat yra matuojama ir kontroliuojama. Kokybę matuojame ne pagal savo, o pagal Jūsų lūkesčius.

 

Mūsų klientai

Duomenų Centro klientų apimtys pasaulio žemėlapyje

Kuo tamsesnė spalva- tuo daugiau klientų šioje šalyje.

 

Strateginiai Partneriai

    
   


  

 
baltic servers company

13 metų patirtis

Didžiausias
eksportuotojas
Lietuvoje!


 

     

© 2001-2016 UAB CHERRY SERVERS, įmonės kodas 145747029. LR Juridinių asmenų registras, tvarkytojas VĮ „Registrų centras“.
 
Kraunasi, prašome palaukti...
Prekė įtraukta į krepšelį Tęsti produktų paiešką Pirkti dabar